Dzienny Pobyt
senior senior senior senior senior

Pobyt Dzienny w naszym domu seniora

Prywatny dom seniora Pod Dębami to specjalistyczny ośrodek opiekuńczy, który rodzinom osób cierpiących na Alzheimera oferuje możliwość dziennego pobytu chorych w komfortowym i przystosowanym do ich indywidualnych potrzeb otoczeniu. Nasz zakład opieki leczniczej znajduje się w Łodzi przy ul. Zygmunta 148C. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin osób dotkniętych problemami wieku podeszłego i chorobami otępiennymi, postanowiliśmy zaoferować pomoc w formie dziennej opieki nad seniorami w dniach i godzinach dostosowanych do Państwa potrzeb. Skorzystanie z takiej formy opieki umożliwi rodzinom chorych na prowadzenie normalnej pracy zawodowej, wygospodarowanie czasu niezbędnego do załatwienia formalności urzędowych i innych spraw codziennych bez obaw o samopoczucie i zdrowie bliskiego. Nad Pacjentami przebywającymi w naszym ośrodku czuwa odpowiednio wykwalifikowany personel. Chory otrzymuje wyżywienie i ma możliwość wzięcia udziału w prowadzonej w ciągu dnia terapii.

Regularny pobyt Pacjenta w naszym ośrodku pozwala na bieżąco obserwować stan zdrowia Podopiecznego oraz dobrać najbardziej odpowiedni rodzaj terapii. Jeśli zachodzi taka potrzeba, na przykład na czas wyjazdu członka rodziny, pobyt można przedłużyć, korzystając z prowadzonego przez nas Hotelu Seniora.

Pakiet Pobytu Dziennego obejmuje:

  • opiekę wykwalifikowanego personelu;
  • uczestnictwo w terapii zajęciowej dostosowanej do możliwości oraz potrzeb Pacjenta: terapia zajęciowa, arteterapia i muzykoterapia, trening funkcji poznawczych, treningi samoobsługi, umiejętności społecznych, fizjoterapia;
  • wyżywienie: ilość posiłków uzależniona jest od czasu spędzanego w ośrodku, posiłki dostosowujemy do indywidualnych potrzeb żywieniowych;
  • środki higieniczne (na przykład pampersy jeśli chory z nich korzysta).


Za odpowiednią dopłatą istnieje możliwość odbioru chorego z domu oraz odwiezienia go z powrotem na umówioną godzinę.

Koszt pobytu dziennego: 80 zł

Dom Pod Dębami oferuje także całodobową opiekę dla osób starszych.